Trzydzieści trzy

Kolejna liczba mistrzowska 33 odnosi się do osób zrównoważonych, o łagodnym i spokojnym usposobieniu. Najważniejszy jest dla nich spokój i akceptacja, ale jednocześnie tego samego oczekują od otoczenia.

Wszystko w życiu próbują osiągnąć pokojowymi metodami, przy tym cechuje je empatia i zrozumienie dla problemów innych. Tej wibracji przypisany jest także altruizm i chęć otaczania współczuciem i opieką, przez co postrzegani są jako łagodni aniołowie, roztaczający przyjazną aurę.

Idealnie spełniają się w profesjach związanych ze wsparciem duchowym – lekarze, pielęgniarki, położne, opiekunowie, psychologowie i księża. Osiągają wtedy pełną satysfakcję, bo czują się spełnione i potrzebne. Potrafią poradzić sobie ze złymi emocjami innych osób, ponieważ posiadają naturalną łagodność, wyciszenie i zrównoważenie.

Odznaczają się wyjątkową uczciwością i niezachwianymi zasadami moralnymi, a ich intencje pozbawione są wyrachowania i egoizmu. W swojej życzliwości zawsze mówią prawdę, bo nie mają nic do ukrycia. Posiadają zdolność przyciągania do siebie osób nieszczęśliwych, załamanych, wymagających wsparcia duchowego i odzyskania spokoju.

Trzydziestki trójki są także pracowite i skromne, lecz gdy zdarzy się im zachłysnąć podziwem innych, popadają w próżność. Właśnie pożądanie poklasku jest dla nich głównym zagrożeniem, a więc powinny wystrzegać się nadmiaru podziwu, komplementów i lizusostwa, aby nie ulec manipulacji.