Piątka

Osoba o wibracji 5, to podróżnik, ktoś zmienny, niezwykle ekspansywny i dynamiczny. Charakteryzuje się także niecierpliwością oraz nieprzeciętnymi działaniami.

Ponadto inteligentny i błyskotliwy, potrafiący zjednywać sobie sympatię innych, dzięki talentom oratorskim. Interesuje go wszystko co nowe i nieznane, posiadające znamiona wolności. Jego ekspansywność może przejawiać się w częstej zmianie miejsca zamieszkania, podróżach, chęci poznawania nowych ludzi oraz przygodach miłosnych.

Najważniejsza jest dla piątki wolność, ale często traci poczucie, gdzie kończy się jej wolość życiowa, a zaczyna wolność innych. Często wykazuje się brakiem taktu, będąc zgryźliwą. Jednakże szybko się uczy na własnych błędach i potrafi wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. Żywiołem dla piątki jest wieczna zabawa i świętowanie, kontakty towarzyskie oraz brylowanie na salonach. Komunikatywność demonstruje głośnym sposobem mówienia i nieokiełznanym sposobem bycia. Dzięki temu otoczona jest wianuszkiem przyjaciół, gdzie obie strony korzystają w równym stopniu. Charyzma przyciąga interesujące osoby. Dość dokuczliwa jest jej zmienność nastrojów, aż do wybuchów agresji i wypowiedziach z wulgarnym słownictwie. Pomimo mocy brylowania w towarzystwie, często są osobami zakompleksionymi i pełnymi obaw, a ich sposób bycia jest metodą na pozbycie się nieśmiałości. Swym czarem i magnetyzmem przyciąga płeć przeciwną, ale tak naprawdę szukają miłości namiętnej i szalonej. Osiągnąć szczęście może jedynie starannie dobierając partnera.