Jedenastka

To osobowość, której nie sposób zauważyć. Jedenastka jest jedną z liczb mistrzowskich i dotyczy osób o niespotykanych zaletach, obdarzonych błyskotliwym umysłem, rozwiniętą wyobraźnią. Są to osoby inteligentne, silne i odważne, wrażliwe na drugiego człowieka i jego potrzeby.

Ludzie urodzeni z tą wibracją są życiowymi szczęściarzami, potrafiącymi wyjść cało z każdej opresji. Potrafią zdecydowanie walczyć o to czego pragną, są przy tym wytrwałe i nieustępliwe, ale nieobce jest im poświęcenie dla dobra innych. Brakuje im jednak powodzenia w sferze finansowej mimo, że odnoszą spore sukcesy na polu zawodowym. Nie idzie to jednak w parze z powodzeniem materialnym, do którego nie przykładają wagi. Cechuje je ponadto tolerancja i zrozumienie dla odmienności, skromność i bezinteresowność.

W sferze uczuciowej jedenastki są wymagającymi, ale wiernymi, kochającymi i czułymi partnerami. W swoich związkach szukają oddania i poczucia emocjonalnego bezpieczeństwa. Mają tendencję by szukać ideału na swoją drugą połowę, ale dzięki inteligencji szybko dochodzą do wniosku, że ideały nie istnieją. Z tego też powodu trafiają się jedenastki o nastawieniu egocentrycznym, snobistycznym – krótkowzroczne i z dużą nerwowością. Na dodatek jeśli zdarzy się jedenastka, która wydaje się być zamknięta w sobie, lub nieśmiała, to kontakt z kimś takim jest wyjątkowo utrudniony. Niemniej jednak takie skrajności są charakterystyczne dla tej wibracji.