Dwadzieścia dwa

Druga z kolei liczba mistrzowska charakteryzuje ludzi inteligentnych, energicznych i aktywnych. Mogą spożytkować swój potencjał pozytywnie, co pozwoli im ociągnąć sukces – lub wręcz odwrotnie – negatywnie, co jest powodem ich klęski. Ta wibracja ma niezwykle energetyzujący wpływ na ludzi i równocześnie chętnie im pomaga.

Posiada predyspozycje do czynienia dobra, gdyż w głębi serca zawsze jest dobrą osobą. Jeśli jednak wykorzysta swój potencjał w niecny sposób jest to przyczyną jej złego samopoczucia psychicznego. Popada wówczas w melancholię, depresję, nerwowość, a w konsekwencji poczucie porażki i osamotnienie. Najlepiej jednak spełniają się w roli pomocników i obrońców bezbronnych i pokrzywdzonych.

Dwudziestkidwójki są kreatywne i przebojowe w pracy, świetnie radzą sobie z trudnymi zadaniami i łatwo pokonują przeszkody. Owocuje to znacznymi sukcesami zawodowymi, co często idzie w parze z powodzeniem materialnym. Jeżeli zagubią się w nadmiernym zamiłowaniu do pieniędzy, mogą popaść w pracoholizm, a co za tym idzie w konflikty z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi. Zamiast na dobrach materialnych 22 powinny skupić się na osiąganiu dobrych, satysfakcjonujących kontaktach z ludźmi.

Są znakomitymi liderami zespołów i mogą być kreatywnymi kierownikami w pracy. Niebezpieczny bywa jednak dla nich moment zachłyśnięcia się posiadaną władzą, gdy nie znajdą umiaru w odpowiednim momencie.