Czterdzieści cztery

Osoby posiadający wibrację mistrzowskiej liczby 44, to urodzeni szczęściarze, ludzie sukcesu, nieprzeciętnie inteligentni. Niemal zawsze osiągają powodzenie materialne, nie narzekają na brak pieniędzy, samodzielnie osiągając swoje bogactwo. Posiadają zdolność perspektywicznego myślenia, wytrwałość i profesjonalizm, co sprawia, że realizują trudne zadania i radzą sobie z przeciwnościami.

Wibrację 44 charakteryzują innowacja, odkrycia i dokonywanie wielkich czynów. Nie znoszą natomiast bezczynności i braku aktywności. Nie cofają się pod wpływem niepowodzeń, ale dążą wytrwale do osiągnięcia sukcesu. Być może właśnie dlatego jest wśród nich wielu milionerów. W pracy mają wiele dobrych pomysłów, które szybko i precyzyjnie realizują. Ta wibracja cieszy się wielkim powodzeniem zawodowym i jest uważana za inteligentną, niebanalna i wyjątkową.

Domeną 44 jest wytrwałość, dyscyplina, profesjonalizm oraz hart ducha. Jednak jeśli wykorzysta swoje możliwości w negatywny sposób, to zagraża jej materializm, snobizm, żądza poklasku i uznania. Zdarzają się wśród tej wibracji ludzie, którzy bezwzględnie wykorzystują i wyśmiewają innych, stojących niżej w hierarchii społecznej. Cechuje ich też arogancja, i chęć krzywdzenia innych, ponieważ stają się zbyt pewne siebie.